Závěr sezóny ve znamení zápasu s rodiči a grilování – 18. a 20.6.2014

Na závěr sezóny jsme ve starší skupině uspořádali ve středu 18.6.2014 rozlučkový zápas s rodiči a v pátek 20.6.2014 jsem rok zakončili grilováním.

Do „posledního“ letošního utkání starší skupiny se zapojili nejenom trenéři, ale i rodiče. Žluté družstvo posílili odvážné maminky a trenéři Kuba Novický a Lukáš Fibiger. Naopak s oranžovým družstvem nastoupili tatínkové. Průběh utkání sledoval a řídil přísný rozhodčí „Colina“ Vláďa Bouz.

P1110480

Brankový účet otevřeli žlutí, když hráči zakončili jeden z přesných centrů, kterými je zásobovala maminka Tyma Peterka. Oranžoví se snažili o vyrovnání, ale v brance žlutých doslova čarovala maminka Honzíka Mouchy, která si dokázala poradit i s ostrými balony k tyčím, kterými ji zásoboval její syn. Jen jedna střela se dostala za její záda a bylo vyrovnáno na 1:1.
Do vedení 2:1 šli opět žlutí, když se po kombinaci všech hráčů dostal k balonu Honzík Zadrobílek a po jesličkách, které nasadil svému tátovi, nedal brankáři žádnou šanci.
Následně se zdálo, že už je toto utkání rozhodnuté. To po krásné kombinaci všech hráčů do prázdné branky doťukl balon "Brazuka" trenér Lukáš, a upravil na 3:1.
Hráči v oranžovém se však odmítli vzdát. Po velkém boji snížili  na 3:2, když se po centru dostal k balonu Vojta Melša a po zemi k tyči zakončil.

To však ještě nebylo vše, a když Sofie Hrdinová velice zkušeně proměnila penaltu, skončilo utkání nerozhodně 3:3.

Proto musel o celkovém vítězi rozhodnout penaltový rozstřel. Válku nervů lépe zvládlo mužstvo žlutých, když rozhodující penalta, která znamenala celkové vítězství 4:3, padla po tvrdé střele maminky Míši Starce.

V pátek 20.6.2014 jsme se letos sešli naposledy. Začátek tréninku využili kluci samozřejmě k fotbálku. I tentokráte skončilo jejich vzájemné utkání zaslouženou remízou, a to 5:5.

Po sportu přišlo na řadu „hodování“ a místní gril se zaplnil nejrůznějšími párky, klobáskami a vuřty. Někdo přišel s téměř kompletním kempingovým vybavením, někdo jen s tím nejnutnějším, ale je nutno říci, že chutnalo všem. Aby toho nebylo málo, tak nám hostinu ještě zpestřil a pod stromy nás vyhnal vydatný slejvák. Ale ani to mám nemohlo zkazit naši výbornou náladu. Rodiče grilovali, kluci ovládli houpačku a nemohlo chybět kopání do míče. Zkrátka pohoda, kterou si nejpozději za rok určitě zase zopakujeme.  

P1110493

Naši partneři

adidas
jako