Na Memoriál Josefa Součka jsme načerpali hodně zkušeností

V sobotu 11. 6. 2017 jsme se ve sportovním areálu Háječek zúčastnili 3. ročníku Memoriálu Josefa Součka, který pro hráče z mini-přípravek pořádá OFS Hradec Králové ve spolupráci s Fotbalovou školičkou FC Hradec Králové.

Letos nám sestavu ročníku 2011 hodně narušily absence a tak jsme stavěli dvě velmi mladá družstva, ve kterých bylo 5 hráčů ročníku 2012. Vzhledem k tomu, že soupeři hráli vesměs s dětmi ročníku 2010, byli jsme velmi zvědaví, jak obstojíme.

Za krásného fotbalového počasí se představilo cca 140 začínajících fotbalistů v 15 družstvech, a to FC Hradec Králové (2 družstva), RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Chlume n/C, TJ Sokol Třebeš (2 družstva), TJ Sokol Třebeš-dívky, TJ Sokol Stěžery (2 družstva), TJ Sokol Malšova Lhota (2 družstva), FC Slávia Hradec Králové, Jiskra Česká Skalice, SK Bystřian Kunčice a Fotbalová školička FC HK při ZŠ M. Horákové (2 družstva).

FŠ reprezentovali tito hráči:

Červeno-bílé družstvo: Komárková Lucie (r.2010), Zadrobílek Šimon, Kučera Sebastián, Koči Kryštof, Wolf Lukas (všichni r.2011), Řehůřek Albert, Rolek Jan a Kylar Vítek (všichni r.2012).

Žluto-modré družstvo: Svoboda Filip (r.2010), Teichman Adam, Němeček Adam, Horák Jáchym, Mach Matyáš, Vaníček Prokop (všichni r.2011), Navrátil Michal a Vejražka Filip (oba r.2012)

DSC084881

Výsledky našich družstev:

Červeno-bílé družstvo  RMSK Cidlina  0 - 3   
  Malšova Lhota  2 - 3   branky: Zadrobílek, Řehůřek
  Stěžery oranžová  3 - 0   branky: Zadrobílek 2, Kyral
  Stěžery žlutá  1 - 2   branka: Zadrobílek
  Slávia HK  7 - 2   branky: Řehůřek 4, Zadrobílek 2, Komárková
  Kunčice  1 - 1   branka: Zadrobílek

 

Žluto-modré družstvo  Kunčice  2 - 3   branky: Vaníček, Teichman
  Třebeš  0 - 5   
  Chlumec  0 - 9   
  Stěžery oranžová  1 - 0   branka: Němeček
  Třebeš dívky  3 - 3   branky: Mach 3

         

DSC084951                                                              

Střelci Fotbalové školičky:

7 branek                           Zadrobílek Šimon

5 branek                             Řehůřek Albert

3 branky                              Mach Matyáš

1 branka                              Teichman Adam, Komárková Lucie, Vaníček Prokop, Němeček Adam, Kyral Vítek

Na závěr turnaje obdrželi všichni účastníci z rukou organizátorů turnaje medaile, diplomy a sladkosti, nejlepší tři celky pěkné poháry a vítězný FC Hradec Králové do ročního opatrování velký putovní pohár.

Hráči z Fotbalové školičky opět příjemné překvapili a mnohdy nebylo znát, že jsou o 1-3 roky mladší. Věkově starší soupeři nás sice díky svému fyzickému fondu přehráli, ale pro nás nebyl rozhodující výsledek, ale to, že se naši hráči snažili pracovat s míčem, zakončovat akce střelbou, příkladně bojovat a neuhýbat před vyspělejšími protivníky.   

Mezi 15 účastníky obsadila školička pěkné 11. a 14. místo.

DSC085321

Naši partneři

adidas
jako