Na první „velký“ fotbalový turnaj jsme vyrazili do pěkné haly FK Vysoká n/L.

V sobotu 25. 11. 2017 jsme využili pozvání klubu z Vysoké a dorazili na náš první velký halový turnaj, který byl určen pro hráče narozené v roce 2011 a mladší.


Našim soupeři byli: domácí FK Vysoká n/L., TJ Sokol Malšova Lhota, FC Nový Hradec Králové, FC Slávia Hradec Králové a TJ Paramo Pardubice.

Fotbalovou školičku FC HK reprezentovali:

Hron Tomáš (2013), Hron Vojtěch (2011) a hráči ročníku 2012 Kylar Vítek, Lindr Jakub, Monik Jaroslav, Navrátil Michal, Rolek Jan, Řehůřek Albert a Svoboda Matyáš.

DSC 0180

Výsledky našich utkání:
Fotbalová školička FC HK – TJ Paramo Pardubice 1-1               branka: Lindr
Fotbalová školička FC HK – FK Vysoká 1-0                                branka: Monik
Fotbalová školička FC HK – So Malšova Lhota 4-0                 branky: Lindr 2, Moník, Řehůřek
Fotbalová školička FC HK – FC Slávia HK 2-6                           branky: Lindr, Kyral
Fotbalová školička FC HK – FC Nový Hradec 1-2                      branka: Řehůřek

Střelci našich branek:
4 branky               Lindr Jakub
2 branky               Moník Jaroslav, Řehůřek Albert
1 branka                Kyral Vítek

DSC 0173

Do turnaje jsme vstoupili utkáním s pardubickým Paramem. Pro naše kluky to bylo první utkání ve velké hale a bylo to na nich znát. Respekt k prostředí i k soupeři nás stál zbytečnou remízu, když jsme chybou při rozehrávce od branky darovali soupeři vedení. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat, ale další příležitosti zůstali bez brankového efektu. Ve druhém utkání jsme proti největšímu favoritovi turnaje podali nejlepší výkon na turnaji a s jistým Kubou Lindrem v brance jsme domácí Vysokou porazili. To nás nabudilo a následně jsme vyprovodili M. Lhotu jasně 4-0. Dobrý výkon jsme chtěli potvrdit i v dalším utkání se zatím nulovou Slávií. Ta se ale na poslední dvě utkání posílila novým hráčem (Sabo Štěpán, r. 2011), který všechny ostatní hráče turnaje převyšovat postavou i výkonem, neboť mu dva zápasy stačili k tomu, aby se stal nejlepším hráčem turnaje. Nám vstřelil 5 branek a tak jsme místo očekávaného bodového zisku odešli poražení 2-6. O stupně vítězů jsme se tak utkali v posledním utkání turnaje s Novým Hradcem, za který po domluvě nastupoval i Honza David. I zde kluci sehráli velice dobré utkání. Zradila nás však koncovka, a tak jsme těsně prohráli, což znamenalo, že na nás celkové zbylo jen 4. místo.

Celkové pořadí turnaje:

1/ FK Vysoká nad Labem                12 - 02         12 bodů
2/ FC Nový Hradec Králové           09 - 04       10 bodů
3/ TJ Paramo Pardubice                  10 - 07         8 bodů
4/ Fotbalová školička FC HK       09 - 09      7 bodů
5/ FC Slávia Hradec Králové           12 - 16         6 bodů
6/ TJ Sokol Malšova Lhota              05 - 19        0 bodů

Nejlepší brankář turnaje: Lindr Jakub – Fotbalová školička FC HK

Závěr:
Naše kluky je potřeba za celý turnaj pochválit. Bojovali a snažili se o co nejlepší výkon. Ne všem se dařilo podle představ a přání. Ale to všechno při poctivé práci na trénincích, ale následně i doma přijde. Za svoji snahu si každý odnesl domů spolu se sladkostmi i medaili a Kuba Lindr byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje, k čemuž mu gratulujeme.

DSC 0837

Naši partneři

adidas
jako