Podařený halový turnaj OFS HK ve Vysoké nad Labem

I na dalším ročníku halového turnaje OFS HK ve Vysoké nad Labem jsme potvrdili naši stoupající výkonnost 


Halový turnaj minipřípravek v pěkné hale ve Vysoké pořádal letos, v sobotu 3.3.2018, OFS HK již potřetí. I když počet družstev částečně ovlivnila nemocnost, představilo se početné divácké návštěvě 10 družstev.

Jednalo se o turnaj pro hráče narozené po 1. 1. 2011 (děvčata o rok starší), přičemž téměř všichni hráči školičky byli narozeni v roce 2012. Turnaj byl opět rozdělen na 3 samostatné části a družstva Fotbalové školičky byla zařazena do 2. a 3. turnaje.
Výhodou tohoto turnaje je vhodná hala, která umožňuje hrát bez autů a tak jediným přerušením plynulosti hry je rozehrávka od branek. V první skupině se představila družstva FC Slávia HK, FK Chlumec n/C, FC Vysoká n/L. a Sokol Malšova Lhota.

Druhá skupina:
Do této skupiny byla zařazena družstva Fotbalové školičky (černo-bílá), Sokola Stěžery, RMSK Cidlina Nový Bydžov a FC Nový Hradec Králové.

Za FŠ FC HK nastoupili:
Gottvald Denis, Lindr Jakub, Navrátil Michal, Rolek Jan, Dvořáková Laura (2011), Hron Tomáš (2013), Hron Vojtěch (2011), Řehůřek Albert a FC HK nám vypomohl Prokop Vaníček.

Výsledky našich utkání:
FŠ FC HK – RMSK Cidlina NB                         0 – 2
FŠ FC HK – So Stěžery                                    3 – 0    (branky: Lindr 2, Vaníček)
FŠ FC HK – FC Nový Hradec                           0 – 0

FOTKA Č. 1

Do turnaje jsme vstoupili utkáním s družstvem Cidliny. I když jsme dobře bojovali, přeci jen se projevila věková převaha o rok staršího soupeře. Škoda našich nevyužitých příležitosti, ale i tak byla těsná prohra s favoritem dobrým vstupem do turnaje. Ve druhém utkání jsme přehráli So Stěžery a zasloužené zvítězili 3-0. S turnajem jsme se rozloučili utkání s Nový Hradcem, za který hrál i hráč FŠ Honza David. Přes naší převahu a množství šancí skončilo nakonec toto utkání bez branek.

Třetí skupina:
V závěrečné skupině se naše družstvo (červeno-bílá) utkalo opět s družstvem RMSK Cidlina NB, domácí FC Vysoká n/L a Sokol Lhota p/Libč.

Za FŠ FC HK nastoupili:
David Jan, Kulhánek Michal, Svoboda Matyáš, Žák Petr, Kroka Matěj, Moník Jaroslav, Pešek Tomáš, Vondrouš Daniel, Sitař Daniel a z FC HK Štěpán Radoň.

Výsledky našich utkání:
FŠ FC HK – RMSK Cidlina NB                       1 – 6   (branka: David)
FŠ FC HK – FK Vysoká n/L.                          4 – 1   (branky: Radoň 4)
FŠ FC HK – So Lhota p/Libč.                        3 – 2   (branky: Radoň 2, David)

FOTKA Č. 2

I toto družstvo začínalo turnaj s Cidlinou. Soupeř využil toho, že byl již rozehrán z předešlé skupiny a zatím co naší hráči se v úvodní polovině utkání spíše rozkoukávali, získala důrazem Cidlina rozhodující náskok. I když výsledek vypadá na jasnou záležitost soupeře, nebyl herní projev družstev zase moc odlišný, V druhém utkání jsme hrou zaskočili domácího favorita a díky střelecké potenci Štěpána Radoně a dobrému výkonu Matyáše Svobody v brance zaslouženě zvítězili. Na stejné vlně jsme začali i poslední utkání. Brzy jsme se ujali vedení 2-0, ale to nás trošku ukolébalo a po zbytečných chybách v blízkosti branky jsme dovolili soupeři celkem lacino vyrovnat. Na štěstí jsme v závěru turnaje vstřelili rozhodující gól.

Závěr:
Výkon našich hráčů byl pro nás opět příjemným překvapením. Snažili se, tak jako v trénincích co nejvíce hrát s míčem, bojovali a nezalekli se urostlejších a věkově starších hráčů soupeřů. Celkově jsme soupeřům nastříleli 11 branek a stejný počet 11 branek jsme i obdrželi.
Turnaj byl výbornou přípravou na náš „vrchol“ halové sezony, tj. Metodický turnaj mini-přípravek, který pořádáme 15. 4. 2018 v hale ZŠ Kukleny. Mezitím nás však ještě čeká za 14 dní náš poslední turnaj na Miladě. Poděkovat musíme i našim rodičům za podporu a vytrvalé povzbuzování.

FOTKA NA KONEC

Naši partneři

adidas
jako