Letošní, 14. ročník Memoriálu M. Horákové ovlivnili absence u Lvíčat

 

Až nefotbalově teplé počasí a větší absence u Lvíčat, než bývalo při tomto turnaji zvykem, negativně ovlivnili sobotní odpoledne, kdy jsme odehráli již 14. ročník Memoriálu Milady Horákové. Cestu na Háječek tak našlo 11 Lvíčat a 18 Rarášků.

Touto akcí, kterou již tradičně sponzoruje ZPMVČR, si každoročně připomínáme výročí nezákonné popravy Milady Horákové komunistickým režimem i příslušnost k ZŠ, která nese v názvu jméno M. Horákové a kde jsme našli náš fotbalový domov.
Memoriál se již tradičně nesl v duchu „buchtobraní“ a tak ukázky kulinářského umění rodičů našich kluků opět zaplnili jednu šatnu, následně stoly a k naší plné spokojenosti i naše žaludky. Za množství výborných sladkých i slaných dobrot je třeba všem výrobcům poděkovat.
Vzhledem k menšímu počtu hráčů Lvíčat jsme poprvé zkušebně jejich turnaj prokládali turnajem Rarášků. Pro ročník 2012 to byl zároveň kvalifikační test na příští neděli, kdy hrajeme dopoledne na Háječku 4. ročník Memoriálu J. Součka.

Lvíčata:
Složení družstev FŠ:
Družstvo oranžové:   Dvořáková Laura, Moník Jaroslav, Moník Matyáš, Škop Adam
Družstvo modré:       Hron Tomáš, Hron Vojtěch, Pešek Tomáš, Zeman Filip
Družstvo zelené:        Rolek Jan, Stoszek Albert, Tichý Bedřich, Žák Petr

DSC 3123

Výsledky utkání:
Družstvo oranžové:    modré 8-0 a 3-4, zelené 5-0 a 2-5
Družstvo modré:        zelené 8-0 a 5-1

Pořadí turnaje:
1. Družstvo modré        17 – 12    9 bodů
2. Družstvo oranžové    18 – 09    6 bodů
3. Družstvo zelené        06 – 20    3 body

Nejlepší střelci:
10 branek      Moník Jaroslav
7 branek        Dvořáková Laura, Hron Tomáš
6 branek        Hron Vojtěch
3 branky        Žák Petr
2 branky         Pešek Tomáš, Zeman Filip
1 branka         Rolek Jan, Škop Adam

DSC 3145

Rarášci:
Složení družstev:
Družstvo červeno-bílé:  Hochmann Kryštof, Kovařík Šimon, Mařas Samuel (r.2014), Ornst Tobiáš, Petras Martin a Vlachýnský Kristián
Družstvo bílo-modré:    Jakubinský Marek, Klaban Jakub, Meliš Jakub (r.2014), Novák Filip, Pěnkava Šimon a Trenz Theodor
Družstvo žluté:              Binar Kristián, Kotyza Vojtěch, Learned Aiden (r.2014), Matuška Filip, Šimek Jan a Tichý Šimon

Výsledky utkání:
Družstvo červeno-bíle:   bílo-modré 3-1 a 5-1, žluté 3-1 a 1-1
Družstvo bílo-modré:     žluté 1-5 a 2-2

Pořadí turnaje:
1. Družstvo červeno-bílé     12 – 04      10 bodů
2. Družstvo žluté                  09 –07       5 bodů
3. Družstvo bílo-modré       05 –15       1 bod

Z jednotlivých hráčů se nejvíce dařilo Kryštofovi Hofmannovi, Tobiášovi Ornstovi, Martinu Petrasovi, Janu Šimkovi, Kristiánu Binarovi, Šimonu Tichému, Jakubovi Klabanovi, Filipu Novákovi a Šimonu Pěnkavovi.

Závěr:
Sobotní turnaj se nám celkem vydařil a myslím, že jsme si ho všichni užili. Hřející sluníčko jsme chladili pomocí příjemně stříkajícího závlahového zařízení se studenou vodou, ukázky na stolech všem chutnali a fotbalově se většině dětí také docela dařilo. Uvidíme, jak dopadneme na nedělním Memoriálu Josefa Součka?

DSC 3225

Naši partneři

adidas
jako