MŠ Milady Horákové se po roce opět stává vítězem turnaje hradeckých mateřských škol

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 jsme ve sportovním areálu Háječek pořádali již 9. ročník fotbalového turnaje hradeckých mateřských škol, kterého se letos zúčastnilo opět 14 MŠ.

Organizátorem této dopolední akce je FC Hradec Králové a zejména Fotbalová školička FC HK, partneři turnaje jsou statutární město Hradec Králové a ZPMVČR.

DSC 0382
Po odehrání čtyřech základních skupin následovala utkání o konečném umístění. Za krásného fotbalového počasí se celkovým vítězem turnaje stala, a to již po třetí MŠ Milady Horákové, která tak po roce opět vystřídala dalšího trojnásobného vítěze MŠ Klíček Urxova. Ve finále její hráči přehráli MŠ Štefcova 4-1. Třetí místo vybojovali hráči MŠ Kamarád Veverkova, která porazila MŠ Na Biřičce těsně 2-1.
Jako nováček se na tomto turnaji představilo družstvo MŠ Sluníčko Hradecká. Na sportující děti se vedle řady mládežnických trenérů FC HK a Pavla Krmaše přišel podívat i brankář hradeckého FC HK Radim Otmar, který zároveň pomáhal i jako trenér jednoho ze zúčastněných družstev.

DSC 0400
Za své výkony si všechna družstva z turnaje odnesla celou řadu velmi pěkných cen, včetně pohárů, medailí a fotbalových míčů. Ceny jednotlivým družstvům předávali Mgr. Martin Hanousek, náměstek primátora města Hradec Králové, Ing. Richard Jukl, místopředseda představenstva FC HK, sportovní ředitel FC HK Pavel Krmaš a za Fotbalovou školičku Ing. Petr Vohralík a Jaroslav Mudruňka.
Jsme rádi, že se nám opět podařilo připravit pro všechny účastníky pěkné dopoledne, plné sportovních zážitků a navázání dalších přátelství mezi dětmi jednotlivých hradeckých mateřských škol, která by mohlo přitáhnout ke sportování a fotbalu další děti.“

DSC 0425
Pokud se týká výkonů hráčů, kteří absolvovali naší Fotbalovou školičku, opět patřili v jednotlivých družstvech k nejlepším a především jim vděčí jednotlivá družstva za získané body a dobrá umístění, neboť v dresu vítězné MŠ M. Horákové, která vyhrála všech pět utkání při brankovém poměru 37-1 hráli prim absolventi Fotbalové školičky David Jan, Navrátil Michal, Moník Jaroslav, Snížek Jan a Šimek Jan.

DSC 0436

Celkové pořadí 9. ročníku hradeckých mateřských škol:

1.   MŠ MILADY HORÁKOVÉ
2.   MŠ ŠTEFCOVA
3.   MŠ KAMARÁD-VEVERKOVA
4.   MŠ NA BIŘIČCE
5.   MŠ KAMARÁD-HRUBÍNOVA
6.   MŠ ČTYŘLÍSTEK-KOTĚROVA
7.   MŠ KLÍČEK URXOVA
8.   MŠ ČTYŘLÍSTEK-ŠVENDOVA
9.   MŠ SLUNÍČKO-ŠTEFÁNIKOVA
10.   MŠ VĚKOŠE
11.   MŠ SVOBODNÉ DVORY
12.   MŠ SLUNÍČKO HRADECKÁ
13.   MŠ LUŽICKÁ-SEVERNÍ
14.   MŠ SLATINA

DSC 0466

Naši partneři

adidas
jako