Venkovní turnaje OFS HK – 3. kolo - dohrávky na Slávii HK a v Malšovy Lhotě

V nových termínech jsme odehrávali odložené turnaje na Slávii a následně i v M.Lhotě. Jako první dohrávka byl turnaj na hradecké Slávii, kterého se zúčastnilo B družstvo, doplněné o některé hráče A družstva (17.5.), zatím co dohrávka v Malšově Lhotě je naplánována až na 13.6.2019.

Turnaj na Slávii HK:

Složení družstva: Beňadik Lukáš, Gabera Jakub, Hochmann Kryštof, Jackulák Josef, Klaban Jakub, Kudr Michal, Ornst Tobiáš, Pěnkava Šimon, Petras Martin, Šimek Jan, Burda Štěpán (2014) a Zeman Matěj (2014)

DSCN0011

Odehraná utkání:
FŠ FC HK B – FC Nový Hradec                     4 – 3 /3-1/        branky: Hochmann 2, Šimek, Jackulák
FŠ FC HK B – FC Slávia HK                           10 – 1 /4-1/        branky: Kudr 3, Šimek 2, Pěnkava 2, Gabera 2, Hochmann
FŠ FC HK B – FK Vysoká nad Labem           6 – 6 /4-2/       branky: Klaban 3, Pěnkava, Gabera, Kudr

Naše branky stříleli:
4      Kudr Michal
3       Gabera Jakub, Hochmann Kryštof, Klaban Jakub, Pěnkava Šimon, Šimek Jan
1       Jackulák Josef

DSCN9943

Hodnocení turnaje:
Opět musíme být s našim výkonem spokojeni. Kluci hráli s míčem a rvali se o co nejlepší výsledek. Je potěšitelné, že se svým nasazením nejenom vyrovnali věkově starším soupeřům, ale že zejména při práci s míčem je výrazně předčili.

Turnaj v Malšovy Lhotě:

Složení družstva: Beňadik Lukáš, Gabera Jakub, Jackulák Josef, Klaban Jakub, Matuška Filip, Maňásek Filip, Mlejnek Michal, Pěnkava Šimon, Šimek Jan, Tichý Šimon, Trenz Theodor a Zeman Matěj (2014)

DSC 0234

Odehraná utkání:
FŠ FC HK – TJ Sokol Malšova Lhota                 5 – 2 /2-1/         branky: Šimek 2, Gabera, Mlejnek, Jackulák
FŠ FC HK B – SK Třebechovice                         12 – 1 /6-0/         branky: Šimek 5, Pěnkava, Gabera, Trenz, Klaban, Tichý, Matuška, Klaban

Naše branky stříleli:
7       Šimek Jan
2       Gabera Jakub, Mlejnek Michal
1        Jackulák Josef Klaban Jakub, Pěnkava Šimon, Tichý Šimon, Matuška Filip, Trenz Theodor

Hodnocení turnaje:
Dohrávka v M. Lhotě byla posledním vystoupením hráčů ročníku 2013 ve Fotbalové školičce. Kluci přítomným divákům předvedli, co je ve školičce naučili a ani jednomu z dnešních soupeřů nedali ani tu nejmenší šanci.

DSC 0139

Naši partneři

adidas
jako