Zmrzlinový pohár se zahraničním hostem z německého Hamburgu – 5.ročník

Dvanáctou halovou sezónu jsme tradičně otevřeli 5. ročníkem „ZMRZLINOVÉHO POHÁRU“. Dvou-turnaj se hrál v sobotu 19. 10. 2019 a záštitu nad tímto turnajem převzala přerovská firma Všeobecná stavební pana P. Zdráhala, za což jim moc děkujeme.


Turnaje se zúčastnilo 34 hráčů, z nichž jedním z nich byl malý fotbalista SC Victoria Hamburg Kristof Kruse – Thamer, ročník 2014, který byl z Německa v Hradci Králové u dědečka na prázdninovém pobytu a který týden trénoval s námi ve Fotbalové školičce.

DSC 1123
Lvíčata:
Skupina hrála svůj turnaj se 4 družstvy.
Složení družstev:
Oranžové družstvo:     Dvořák Patrik, Kašperek Matyáš, Kubík Jan, Zvolánek Adam, Zvolánek Štěpán (2015)
Žluté družstvo:             Petráková Kateřina (2013), Řezáč Josef, Středa Ondřej, Šebestík Martin, Zdráhal Matyáš
Bílo-modré družstvo:   Dujsík Marek, Dušek Filip (2015), Hejč David, Mařas Samuel, Svoboda Jan
Zelené družstvo:          Lán Dominik (2015), Meliš Jakub, Thamer Kristof, Švec Damián, Zeman Matyáš

Výsledky turnaje:
zelené družstvo:         bílo-modré družstvo 2-1 a 2-2, oranžové družstvo 1-2 a 0-0, žluté družstvo 2-1 a 2-1
oranžové družstvo:    bílo-modré družstvo 2-1 a 0-1, žluté družstvo 0-2 a 2-0
bílo-modré družstvo: žluté družstvo 2-1 a 0-1

Celkové pořadí turnaje:
1. Zelené družstvo          09 – 07    10 bodů
2. Oranžové družstvo      06 – 05    10 bodů
3. Bílo-modré družstvo    07 – 08      7 bodů
4. Žluté družstvo              06 – 08      6 bodů

Střelci:
7 branek   Zeman Matyáš, Mařas Samuel
4 branky    Zvolánek Štěpán (2015)
3 branky    Zdráhal Matyáš
2 branky    Dvořák Patrik, Meliš Jakub
1 branka      Petráková Kateřina (2013), Řezáč Josef, Šebestík Martin

DSC 1183

I když to byl pro naše hráče první halový turnaj, byli jsme s jejich přístupem vesměs spokojeni. Proto, abychom se ve hře co nejvíce zlepšili začneme pro naše hráče pořádat tzv. herní pátky, kterých se budou účastnit i vybraní hráči ročníku 2015.

Rarášci:
Zbývající hráči z mladší skupiny byli rozděleni tradičně do dvou družstev, která odehrála svůj turnaj ve střední tělocvičně. Zápas zvládlo lépe červeno-bílé družstvo, které porazilo své kolegy ve žlutém 26–23.

DSC 0753

Složení družstev:
Žluté družstvo:               Daněk Damián, Karel Dominik, Pacák Jakub, Skořepa Tadeáš, Tomášek Filip, Věchet Lukáš a Špidlen Adam (2016).
Červeno-bílé družstvo: Dvořák Nicolas, Kudrna Tomáš (2016), Kulhánek Petr, Masopust Radim, Sál Filip, Sotiri Kevin, Zedníková Kateřina (2014)

Střelci:
13 branek         Kulhánek Petr
11  branek          Dvořák Nicolas
  9 branek          Daněk Damián
  7 branek          Věchet Lukáš
  3 branky          Karel Dominik, Tomášek Filip
  1 branka           Masopust Radim, Pacák Jakub, Sotiri Kevin

Závěr:
Za vydatného fandění přítomných rodičů podávali hráči obou skupin na svém prvním letošním turnaji velmi dobré výkony. Nezbývá, než se těšit na „Podzimní turnaj“ v listopadu, což je náš druhý turnaj, pořádaný pro děti z Fotbalové školičky FC HK a na to, jaký pokrok se jednotlivým dětem podaří.

DSC 0791
Dovětek k tomuto turnaji – od matky Kristofa, paní Šárky Janebové, která se v neděli večer vracela s Kristofem do Hamburgu jsme dostali tento mail, který nás velmi potěšil:

DSC 0673
Dobry den pane Ing. Vohralík,
pravě cestujeme s Kristofem vlakem zpět do Hamburgu. Kristof spi a já ještě zpracovávám dojmy. Chtěla bych Vám, Jaroslavovi a Vladimirovi moc poděkovat, jak jste se Kristofa ujali. Velká poklona Vám všem, jak mladé vedete a s jakým srdcem. V Hamburgu se od Vás mají co učit 😀.

Kristof získal nové zkušenosti a díky fotbalu to byly nezapomenutelné prázdniny jak pro něj, tak pro naší celou rodinu. Moc děkujeme, zdravíme a rádi bychom se zase přidali, třeba v březnu, kdy budou v Hamburgu jarní prázdniny. Šárka&Kristof

PS: Kdybychom klukům z Lvíčat posílali pohled z Hamburgu, můžeme ho adresovat na: Na Kotli 1174/33, 50009 Hradec Králové?
Von meinem iPhone gesendet
Am 14.10.2019 um 10:28 schrieb petr.vohralik@seznam.cz:

20191019 121236

Naši partneři

adidas
jako