Sportovní dopoledne plné pohybových her se dětem z MŠ Štefcova líbilo

Fotbalová akademie FC Hradec Králové s Fotbalovou školičkou FC HK při ZŠ M. Horákové uspořádali ve spolupráci s vedením MŠ Štefcova tento čtvrtek sportovní den pro více jak 110 dětí z místní mateřské školy.

 

DSC 0355
Na školním hřišti pro ně bylo připraveno 12 stanovišť s pohybovými aktivitami, jako jsou slalomové dráhy, přetahovaná a různé dovednostní i míčové soutěže. Za pomoci mládežnických trenérů a žáků ZŠ Sever, hráčů hradeckého FC HK, si mohly děti za více jak hodinu a půl vyzkoušet svoje dosavadní schopnosti a pobavit se sportem i pohybem.

Za jejich snahu jsme pro ně připravili něco dobrého na zub a pro ty, kteří si chtějí podobná cvičení zkusit i v budoucnu i pozvánku do Fotbalové školičky FC HK, která bude ještě i v červenci působit v Malšovicích „Pod lízátky“.

DSC 0320
Účelem tohoto setkání bylo ukázat všem, že při pohybu a sportování mohou s ostatními dětmi zažít více zábavy než u televize a počítačů. A dle spokojených výrazů dětí je možno říci, že se nám to alespoň trošku podařilo.

Věříme, že se se zástupci této mateřské školy, která nevynechá žádnou možnost nabídnout svým dětem sportovní aktivity, setkáme i při připravovaných „Pohybových hrách hradeckých MŠ“, které se ve sportovním středisku mládeže FC HK uskuteční na konci září.

DSC 0302

DSC 0331

Naši partneři

adidas
jako