Přátelské utkání s fotbalovou školičkou SLÁVIA KIDS

V pondělí 14.6.2021 jsme využili nabídku z hradecké Slávie a její fotbalové školičky SLÁVIA KIDS a přišli jsme si do areálu v Orlické kotlině s ročníky 2015 a 2016 vyzkoušet utkání 3+0, hraná se 4 brankami, což bylo pro nás úplné novum.

12

K utkáním jsme, na základě dosavadních tréninkových výkonů, nominovali tyto hráče:
Ročník 2015: Bystrzycki Matěj, Daněk Damián, Dušek Filip, Karanský Nicolas, Karel Dominik, Kulhánek Petr, Lán Dominik, Novák Vojtěch, Sál Filip, Skořepa Tadeáš, Střítecký František, Tomášek František (odmítl nastoupit) a Věchet Lukáš.

Ročník 2016: Čapek Kristián (odmítl nastoupit), Jirásek Adam, Kudrna Tomáš, Machala Alex, Malý Matyáš, Malý Patrik, Matějka Marek, Novotný Matyáš, Saifrt Oliver, Skoták Vojtěch, Strašek Jakub a Špidlen Adam.

1

Ročník 2015:

Hráči ročníku 2015 se nové situaci dokázali brzo dobře přizpůsobit a díky své šikovnosti a chuti hrát s míčem i nastřílet co nejvíce branek, ve všech svých utkáních suverénně vyhrávali, což dokazuje i závěrečné skóre 93:28.

Za Fotbalovou školičku stříleli:
26 branek        Lán Dominik
10 branek          Karanský Nicolas, Věchet Lukáš
 9 branek           Skořepa Tadeáš
 6 branek           Šipoš Adam
 5 branek           Daněk Damián, Dušek Filip, Kulhánek Petr, Sál Filip, Střítecký František
 4 branky           Karel Dominik
 3 branky           Bystrzycki Matěj

15

Ročník 2016:

V utkání hráčů narozených v roce 2016 bylo na našich hráčích vidět, že jsou kluci teprve na začátku fotbalové cesty, ať už jde u mnohých o snahu hrát a poprat se o míč, práci s míčem i zaujetí pro hru, což je dáno věkem i tím, že velká většina z nich se na trávníku teprve rozkoukává. Na výkonech jednotlivých hráčů školičky bylo vidět, kdo již chodí do školičky delší čas.
Na první pohled mohla utkání této skupiny působit jako divočina s velmi volnými pravidly, neboť hráči obou družstev hráli často mimo hřiště či bez možností v klidu rozehrávat od své branky. Ale velký dík za ně i za možnost hrát je co nejčastěji. Pokud jde o hráče našeho soupeře a v jeho řadách hráli jen hráči tohoto ročníku, je potřeba přiznat, že mají ve svých řadách několik urostlých a velmi šikovných hráčů.

DSC 9845
Dalším přínosem bylo to, že si kluci zkusili hrát proti jinému soupeři a i my jsme měli možnost vidět, jak se v tomto prostředí dnes chovají.
Z hráčů školičky se dnes nejvíce dařilo Marku Matějkovi, Adamu Špidlenovi, Tomáši Kudrnovi, Alexu Machalovi, Patriku Malému a Oliveru Saifrtovi.

DSC 9854

Závěr:
Uvidíme, kdo překvapí na následném sobotním turnaji na Háječku, který bude další možností vybojovat si nominaci na turnaj do Skřivan, ale i body do bodovací soutěže o nejlepšího hráče této sezóny.

DSC 9724

Naši partneři

adidas
jako