Druhý turnaj OFS jsme odehráli na Miladě proti Novému Hradci


Protože jsme druhý turnaj hráli doma 4.5. na Miladě, rozhodli jsme se místo klasické nominace několika vybraných hráčů, dát příležitost všem zdravím dětem ze školičky, aby mohli předvést rodičům, co už se naučili a hlavně, také, jak je fotbal baví.

Bohužel je nutno přiznat, že nám tento experiment moc nevyšel, neboť celou řadu nominovaných více jak fotbal a rady trenérů, spíše bavilo vybírat gumový zásyp z hrací plochy.
Našimi soupeři měli být hráči z Nového Hradce a Předměřic, ale ti na Miladu nedorazili. Proto jsme po domluvě odehráli dvě utkání s Novým Hradcem. Ve srovnání s minulými soupeři byli novohrádečtí většinou urostlejší a pohyblivější, což nám zejména v prvním utkání dělalo značné potíže. A tak jsme o výhru museli bojovat až do samotného konce.

1
Protože v mnoha případech slova a rady trenérů ani opakovaně nepadly na úrodnou půdu, vybrali jsme do odvety jen hráče, kteří měli o hru nejvíce zájem. To sebou přineslo částečné zlepšení hry a více branek v síti soupeře.
Po dnešní zkušenosti budeme na zbývající utkání tohoto turnaje vybírat a nominovat jen ty hráče, kteří nás na trénincích přesvědčí o svém zájmu a ukáží, že se chtějí dále zlepšovat.
Je tak na každém z nich, aby se svým přístupem o další nominace sami přihlásili.

Na turnaji za FŠ nastoupili: Benda Václav, Čapek Christian, Feko Martin (2015), Jirásek Adam, Kudrna Tomáš, Machala Alex, Malý Matyáš, Malý Patrik, Matějka Marek, Pařízek Radim (2015), Saifrt Oliver, Stoklasa Michal, Šimerda Jiří, Škarytka Dominik.

 2

Odehraná utkání:
FŠ FC HK – FC Nový Hradec    7 – 6 /2-2/
FŠ FC HK – FC Nový Hradec   13 – 3 /5-1/

Naše branky stříleli:
10 Čapek Christian
  6 Kudrna Tomáš
  3 Machala Alex
  1 Feko Martin (2015)

 3

Hodnocení turnaje:

I když celkově z našeho dnešního vystoupení převládlo spíše zklamání, je nutno za snahu a předvedený výkon pochválit Christiana Čapka, Tomáše Kudrnu, Alexe Machalu, Adama Jiráska a v brance Marka Matějku.

Moc bychom si přáli, abychom třetím turnaji, který hrajeme na Novém Hradci, kde nás čeká vedle domácích Malšova Lhota a Roudnice, mohli pochválit ještě další naše hráče.

4 

Naši partneři

adidas
jako