Při třetím turnaji OFS jsme se představili na Novém Hradci

V dalším turnaji, hraném 11.5., jsme se nejenom utkali opět s přípravkou Nového Hradce, ale nově i Malšovy Lhoty a Roudnice.

Potěšilo nás, že oproti minulému turnaji jsme mohli v naší hře zaznamenat další mírné zlepšení, pokud jde o důraz v osobních soubojích a prostorové vnímání hrací plochy.
Po vítězství v úvodním utkání, kdy jsme si poradili s domácími a byli po celé utkání lepším týmem, nás čekalo družstvo Malšovy Lhoty.
Proti fyzicky vyspělejším hráčům Lhoty jsme měli zbytečný respekt a nedokázali jsme se prosadit v koncovkách. Bohužel jsme v řadě vypracovaných akcí místo k brance soupeře hráli spíše neúčelně do šířky, a tak jsme jedinou branku vstřelili jen z pokutového kopu.
Po dalším upozornění na naše zbytečné chyby jsme mohli být v závěrečném utkání s Roudnicí s výkony všech hráčů i s předvedenou hrou spokojeni a turnaj jsme zakončili přesvědčivou výhrou.

1

Na turnaji za FŠ nastoupili: Čapek Christian, Feko Martin (2015), Jirásek Adam, Kudrna Tomáš, Machala Alex, Matějka Marek, Pařízek Radim (2015) a Saifrt Oliver.

Odehraná utkání:
FŠ FC HK – FC Nový Hradec           7 – 2 /3-1/
FŠ FC HK – Sokol Malšova Lhota   1 – 5 /1-3/
FŠ FC HK – Sokol Roudnice            7 – 0 /4-0/

2

Naše branky stříleli:
6 Čapek Christian
5 Machala Alex
3 Kudrna Tomáš
1 Saifrt Oliver

3

Hodnocení turnaje:
Jsme rádi, že se s přibývajícími zápasy výkony kluků pomalu lepší, více si dovolí a v řadě případů jsou důraznější. Uvidíme, jak se na jejich dalším zlepšení projeví následné tréninky a zda si i někdo další svým přístupem a výkony v trénincích vybojuje nominaci na další turnaj, který hrajeme opět na Miladě.

4

 

Naši partneři

adidas
jako