I při druhém domácím turnaji OFS na Miladě dostali příležitost všichni naši hráči

Druhý domácí turnaj jsme odehráli na Miladě 18.5., kdy jsem přivítali Nový Hradec a Smiřice. Opět jsme dali šanci všem našim hráčům.

Ve snaze přinutit hrát i hráče, kteří se zatím moc neprosazovali, jsme postavili jeden tým z „šikovnějších hráčů“ a druhý z těch, co nás bohužel zatím moc nepřesvědčili. Právě u nich jsme doufali, že když nebudou mít možnost schovat se za hru těch zatím „šikovnějších“ hráčů, přinutí se k většímu nasazení.
Bohužel ani tento faktor zatím moc nezafungoval a hráči z tohoto družstva až na výjimky nepřekročili svůj dosavadní stín, což názorně ukazují dosažené výsledky z dnešních utkání.

1 

Na turnaji za FŠ nastoupili:
Družstvo A: Čapek Christian, Jirásek Adam, Kudrna Tomáš, Machala Alex, Matějka Marek a Saifrt Oliver
Družstvo B: Benda Václav, Feko Martin (2015), Malý Matyáš, Malý Patrik, Šimerda Jiří, Škarytka Dominik a Záveský Ondřej (2015)

Odehraná utkání:
Družstvo A:
FŠ FC HK – SK Smiřice                  5 – 2 /3-0/
FŠ FC HK – FC Nový Hradec        3 – 1 /2-1/
FŠ FC HK – FŠ FC HK B                12 – 0 /9-0/

Družstvo B:
FŠ FC HK – FC Nový Hradec        0 – 10 /0-4/
FŠ FC HK – SK Smiřice                  1 – 12 /1-7/
FŠ FC HK – FŠ FC HK A                 0 – 12 /0-9/

2 

Naše branky stříleli:
8 Kudrna Tomáš
5 Machala Alex
4 Matějka Marek
3 Čapek Christian
1 Feko Martin (2015)

3 

Hodnocení turnaje:
Zatím stále marně čekáme na probuzení dalších hráčů. Tak, snad jim trochu pomohou další tréninky. Musí si však uvědomit, že bez snahy a vlastního přičinění se žádného zlepšení a případné branky v síti soupeřů nedočkají. Není pro ně nejlepším vysvědčením, že je po takové době ve školičce svými výkony, přístupem a snahou na hřišti zastíní hráč Ondřej Záveský, který trénuje ve školičce necelý týden.

4

Naši partneři

adidas
jako