Předposlední, 5. turnaj jsme odehráli na hřišti Třebechovic

Na turnaj do Třebechovic bohužel nemohli dorazit hráči Nového Hradce, kteří byli z důvodu onemocnění neštovicemi v karanténě. Na hřišti zmáčeným celodenním deštěm nás tedy čekali jen domácí Třebechovice a Malšova Lhota.


V prvním utkání jsme nastoupili proti hráčům Třebechovic, kteří představili několik velmi dobře vyvinutých jedinců, schopných bez problémů dosáhnout branky střelou z vlastní poloviny hřiště, což jsme u hráčů, kteří by měli být narozeni v roce 2015, ještě letos neviděli.

1

I tato soutěž má svá pravidla a to, zda je kluby dodržují, a nestaví dosažení dobrého výsledku výše, než jejich dodržování, záleží na trenérech jednotlivých klubů.
Tak věřme, že tomu bylo tak i v tomto případě a my jsme byli jen svědky ukázky výjimečných schopnosti začínajících třebechovických mladých fotbalistů.
I tak se naši kluci nedali a prohra o dvě branky je za této situace dobrým výsledkem. Střelecky se dařilo Christianu Čapkovi a v brance dobře zachytal Marek Matějka.
Ve druhém utkání nás čekal soupeř z M.Lhoty. Naše první vzájemné utkání na Novém Hradci skončilo jasnou výhrou soupeře 6-1. Tentokráte to dlouho vypadlo, že se nám podaří odveta, ale na konec jsme po zbytečných chybách v závěru utkání podlehli 4-3.
Závěrečný turnaj náš čeká za týden v Roudnici.

2

Na turnaji za FŠ nastoupili:
Družstvo Čapek Christian, Feko Martin (2015), Jirásek Adam, Machala Alex, Matějka Marek, Pařizek Radim (2015), Saifrt Oliver, Šimerda Jiří a Záveský Ondřej (2015)

Výsledky utkání:
FŠ FC HK – SK Třebechovice             4 – 6 /2-4/
FŠ FC HK – Sokol Malšova Lhota     3 – 4 /1-1/

3

Naše branky stříleli:
3 Čapek Christian
2 Feko Martin (2015), Machala Alex

Hodnocení turnaje:
I když se nám dnes ne vše dařilo, tak jak jsme chtěli, jsme rádi, že se po malých krůčcích pomalu zlepšujeme. Čeká nás ještě několik tréninků, poslední turnaj OFS a červnový Memoriál M.Horákové. Teprve potom se při utkáních s dalšími hradeckými kluby, na Memoriálu Josefa Součka pro hráče narozené v r 2015 a mladší, ukáže, jak budeme na budoucí přechod do FC HK připraveni.

4

Naši partneři

adidas
jako