Závěrečný turnaj OFS v Roudnici se nám příliš nevydařil

V posledním turnaji OFS jsme se utkali s domácí Roudnicí, Černilovem a tradičním soupeřem Malšovou Lhotou.

Vůbec nám nevyšla první dvě utkání, kdy kluci často působili dojmem, že to co se děje na hřišti je až tak moc nezajímá a nehodlají pro lepší dojem ze svého vystoupení vůbec nic udělat.
V prvním utkání proti nám nastoupil nový soupeř, a to družstvo z Černilova, v jehož středu nastoupilo několik dobře urostlých hráčů. A to byl pro naše kluky opět neřešitelný problém. Navíc nám nevyšel úvod utkání a tak se z nás předzápasové odhodlání rychle vytratilo a na hřišti bylo vidět jen jedno družstvo. Bohužel jsme to nebyli my.

1

I přes snahu trenérů povzbudit kluky a vyburcovat je k tomu, co se učí na tréninku, jsme si více než rozpačitý výkon přenesli i do dalšího utkání, v kterém nás přehrála Malšova Lhota.
Trochu optimismu přineslo až poslední utkání turnaje a celé série, v kterém se kluci probudili a vysoko porazili domácí družstvo. Snad pomohlo i to, že soupeř byl tentokráte vzrůstově srovnatelný s našimi hráči. Nicméně nám i tento turnaj ukázal, na čem je potřeba stále pracovat a hlavně potvrdil to, jak důležité je i u těchto hráčů nastavení hlavy.
Nezbývá, než věřit, že se na nedělním Memoriálu M.Horákové na Háječku dobře naladíme a na poslední letošní akci, kterou je Memoriál J.Součka, kde nás čekají starší hráči jiných klubů, budeme odvážnější sebevědomější.

Na turnaji za FŠ nastoupili:
Družstvo Feko Martin (2015), Jirásek Adam, Kudrna Tomáš, Machala Alex, Matějka Marek, Pařizek Radim (2015), Saifrt Oliver, Stoklasa Michal, Šimerda Jiří a Záveský Ondřej (2015)

2

Výsledky utkání:
FŠ FC HK – FSK Černilov                  2 – 10 /0-6/
FŠ FC HK – Sokol Malšova Lhota    1 – 5  /0-3/
FŠ FC HK – Sokol Roudnice              8 – 0 /4-0/

Naše branky stříleli:
8 Machala Alex
1 Feko Martin (2015), Saifrt Oliver, Záveský Ondřej (2015)

3

Hodnocení turnaje:
Naše vystoupení na turnaji v Roudnici přineslo spíše více otázek a rozpaků, než pozitiv a radosti trenérům a přihlížejícím rodičům. Při pohledu na fyzicky vyspělejší soupeře ztrácíme prozatím rychle odvahu a chuť předvést to co jsme se už naučili a poprat se o co nejlepší výsledek.
Tak uvidíme, co nám přinesou další naše vystoupení.

4

Naši partneři

adidas
jako