Závěrečným turnajem bylo opět setkání ve Skřivanech určené pro hráče ročníků 2015 a mladší

Po oficiálním ukončení 14.ročník školičky jsme na základě dobrých zkušeností z minulého roku přijali pozvání ze Skřivan na turnaj 3+0, kam odjela dvě družstva Lvíčat a jedno družstvo Rarášků, u kterého jsme chtěli vidět, jak se vypořádají se zápasy s o dva roky staršími protihráči.

I když nám do nominace nakonec zasáhly nemoci a odjezdy s rodiči dorazilo do Skřivan 20 našich hráčů.

DSC 0110

Vedle našich hráčů se turnaje zúčastnila dvě družstva hráčů z domácích Skřivan a po jednom z Nepolis a Myštěvse.
Za Fotbalovou školičku nastoupili:
Lvíčata – ročník 2016:
Feko Martin (2015), Jirásek Adam, Kudrna Tomáš, Machala Alex, Malý Matyáš, Malý Patrik, Matějka Marek, Novotný Matyáš, Pařízek Radim (2015), Šipoš Adam (2015), Šimerda Jiří a Záveský Ondřej
Rarášci – ročník 2017:
Černý Mikuláš, Feko Roman, Kural Adam, Laš Jakub, Maňásek David, Šipoš David, Švéda Ondřej a Tuschl Max

DSC 0131

Výsledky utkání:
Lvíčata:
Obě družstva Lvíčat si podle očekávání s chutí zastřílela a své soupeře výrazně porážela. Kluci se tak celkem pohodově rozloučili se svým působením ve školičce a od září uvidíme, jak se jim bude dařit v černobílém dresu Fotbalové akademie FC HK v kategorii mladších přípravek.

DSC 0163
Rarášci:
I když se klukům nepodařilo ani jedno z šesti utkání dotáhnout do vítězného konce, musíme být s tím, co na turnaji většinou předváděli, spokojeni. Hrát proti o dva roky starším hráčům pro ně byla dobrá škola a to, že se nebáli, bojovali a soupeřům nastříleli slušný počet branek, nás potěšilo. Bude záležet jen na nich, kam se posunou v příštím roce v družstvu Lvíčat.

DSC 0200

Závěr:
Poděkování za přípravu a pozvání patří domácím. Kluci si tak do Hradce odvezli další sadu medailí a příjemně se rozloučili s letošním ročníkem Fotbalové školičky FC HK.

DSC 0212
Naše hráče je nutno za předvedené výkony jednoznačně pochválit a popřát jim, aby jim minimálně toto herní nadšení a nasazení vydrželo i do další fotbalové sezóny, kdy se již od září ročník 2016 představí v dresu FC HK v okresní soutěži 4+1 a ročník 2017 v nově zřízené soutěži 3+0.

DSC 0225

Naši partneři

adidas
jako