ŮVODNÍ TURNAJ NOVÉ SEZÓNY LVÍČAT 3+0 PROBĚHL NA SLÁVII

Ve středu 5. 10. 2022 jsme se se dvěma družstvy zúčastnili turnaje minipřípravek okresu Hradec Králové, který se konal na umělé trávě na Slavii. Turnaj se hrál v počtu hráčů 3+0 a zúčastnilo se ho celkem 18 družstev.

Vedle dvou družstev Fotbalové školičky, zde hrála čtyři družstva pořadatelské Slavia KIDS U7, dva týmy FC Hradec Králové U7, Vysoké n.L., Malšovy Lhoty a po jednom družstvu z Předměřic, Kunčic, Hořic, Nového Hradce, Nepolis a Skřivan.

 1

Na umělé trávě se prohánělo cca 100 dětí, odehrálo se 72 zápasů po osmi minutách, padly stovky branek. Pro naše hráče to byl vůbec první takovýto turnaj. I když jsme se zpočátku rozkoukávali, potěšilo nás, že jsme se postupně zlepšovali a dokázali v odehraných zápasech soupeřům nastřílet 35 branek.

5

Bylo to vydařené sportovní odpoledne a podvečer, při kterém si děti dokonce zkusily i hru pod umělým osvětlením. Další zkušenosti by naši hráči měli získávat za týden na turnaji na Háječku.

2

Za Fotbalovou školičku nastoupili:
Červené družstvo: Feko Roman, Kudraň Alexandr, Maňásek David, Matějka Jan, Slanina Alfréd, Tuschl Max a Vít Adam
Modré družstvo: Kural Adam, |Laš Jakub, Mach Filip, Mocek Kryšpín, Šipoš David, Švéda Ondřej a Vít Maxim

3

Střelci branek:
10 branek Tuschl Max
  7 branek Feko Roman, Maňásek David
  4 branky Kural Adam
  2 branky Laš Jakub, Švéda Ondřej
  1 branka Kudráň Alexandr, Slanina Alfréd, Šipoš David

4

Naši partneři

adidas
jako