Na zakončení letošního ročníku Fotbalové školičky FC Hradec Králové při ZŠ M. Horákové dorazilo kolem 120 účastníků.

I přes pár omluvenek se s 15. sezónou školičky přišlo 27.6.2023 rozloučit a proti rodičům si zahrát, 43 dětí chodících do školičky.

Sportovní odpoledne začala utkání dětí s rodiči, kdy v šesti zápasech, za řízení zkušeného a ostříleného rozhodčího Mudr.Uňky, nastoupily proti družstvům našich Lvíčat a Rarášků týmy odvážných rodičů, s výrazným zastoupením fotbalových maminek.

Z 1
Všechny malé hráče je nutno pochválit, neboť ani v jednom utkání rodičům nic nedarovali a bojovali jako lvi, což dokládal i slušný počet branek v síti rodičů.

Z 2
Po dohrání všech utkání přišla na řadu ta nejočekávanější část, kdy se hráči měli dozvědět, kdo z nich uspěl v celoroční soutěži školičky a odnese si domu vytoužený pěkný pohár a věcnou cenu, které nám pro děti běhen sezóny darují naši kamarádi a podporovatelé.

Z 3
Všem dětem je potřeba poděkovat za jejich celoroční snahu a velmi dobrý přistup k docházce, k tréninkům i k ostatním akcím, které jsme v průběhu roku pro naše hráče zorganizovali.

Z 4
Stejně jako v minulých letech jsme pro ty nejúspěšnější děti připravili řadu pohárů a pěkných cen a pro ty, na které se tentokráte nedostalo, zlaté medaile Fotbalové školičky.
Na pohárových příčkách se tentokráte umístili:
Lvíčata - ročník 2017:

1. Feko Roman, 2. Maňásek David, 3. Kural Adam, 4.Sipoš David, 5. Švéda Ondřej, 6. Slanina Alfréd, 7. Prekpaljaj Dominik, 8. Tuschl Max, 9. Laš Jakub, 10. Berger David a 11. Vít Adam.

Z 5

Z 6

Z 7

Rarášci - ročník 2018:

1. Zaňka Jakub, 2. Vítek Šimon, 3. Rosenberg Bruno, 4. Šebestík Vojtěch, 5. Janečka Jaroslav, 6. Vogel Martin a 7. Tvardák Matouš.

Z 8Z 9Z 10

Rarášci - ročník 2019:

1. Škop Jonáš a 2. Blažej Jakub

Z 11Z 12

Všem kteří letos dosáhli na bodovaná místa gratulujeme. Hráčům ročníku 2017 přejeme, aby se jim od září v přípravce Fotbalové akademie FC HK dařilo, aby u fotbalu a sportu vydrželi.

Z 13

Hráči ročníku 2017 obdrželi od rodičů, za své, v mnoha případech až tříleté působení ve školičce, diplomy a krásné upomínky se zlatou kopačkou, za což je nutno všem autorům tohoto výborného nápadu poděkovat. Ocenění své práce své práce ve školičce se dočkali i všichni trenéři FŠ.
Po společné fotografii už následovala volná zábava, při které přišlo na řadu povídání se vzpomínáním i s pohledy do budoucna. Nezapomnělo se ani na občerstvení připravené rodiči i opékaní oblíbených uzenin.

Z 14Závěrem k další úspěšné sezóně je třeba říci, že trenéři a hráči Fotbalové školičky FC Hradec Králové děkuji všem svým kamarádům, rodinným příslušníkům, příznivcům a podporovatelům za pomoc a podporu, kterou nám stále poskytujete.
Děkujeme, že nám fandíte, držíte palce a umožňujete nám formou nejrůznějších pohybových her, cvičení a zábavy věnovat se sportování dětí v předškolním věku, učit je žít a pracovat v kolektivu kamarádů.

Z 15
Nový ročník Fotbalové školičky otevíráme opět začátkem září, kdy mezi sebou rádi přivítáme děti narozené v letech 2018 až 2020.

 

 

Naši partneři

adidas
jako