Fotografování školičky a prohlídka nové sportovní arény v Malšovicích

V pondělí 9. října 2023 nás čekalo tradiční každoroční focení družstev Lvíčat a Rarášků. Protože se odehrálo v nové Malšovické aréně spojili jsme focení i s prohlídkou.

FS 1

FS 2

Focení se letos konalo v nově otevřené malšovické fotbalové aréně. Toho jsme využili a domluvili si na klubu pro Fotbalovou školičku uskutečnění prohlídky vnitřních prostor a zázemí stadionu, včetně kabiny A mužstva.

FS 3
I když nám zrovna počasí nepřálo a celé dopoledne propršelo, využilo možnosti absolvovat prohlídku nového stadionu 24 Lvíčat a 35 Rarášků, doprovázených početným zástupem rodinných příslušníků. Z důvodu velkého množství zájemců jsme se museli rozdělit na dvě skupiny.

FS 4 Těch se jako výborní průvodci ujali Milan Ptáček a Petr Jezdínský, za což je třeba jim poděkovat. Nutno říci, že prohlídka byla pro všechny nevšedním zážitkem, který si užili jak děti, tak i doprovázející rodiče.

FS 5

FS 6Po prohlídce nás čekalo samotné focení. I to jsme museli, v důsledku značného počtu letos zúčastněných dětí, poprvé rozpůlit na skupinu Lvíčat, děti narozeni v roce 2018, a skupinu Rarášků, děti narozené v letech 2019 a 2020.

Lvíčata

Rarášci

Naši partneři

adidas
jako