Turnaj pojišťovny Kooperativa vyhrála Fotbalová školička před Chrudimí 10.4.2011

Turnaj pojišťovny Kooperativa vyhrála Fotbalová školička před Chrudimí

Na halový turnaj pojišťovny Kooperativa jsme v neděli 10. 4. 2011 do haly ZŠ Kukleny pozvali pro náš ročník 2005 družstva ročníku 2004 Sokola Roudnice a Sokola Stěžery a r. 2005 AFK Chrudim.

Za družstvo Fotbalové školičky při ZŠ M.Horákové nastoupili tito hráči: Baudyš Šimon, Bubeníček Jan, Dunda Daniel, Fejgl Tomáš, Felcman Jiří, Filípek Štěpán, Hampl Matěj, Kerhart Pavel, Pospíchal Dan a Rubák Matěj, nemocí oslabené Roudnici pomohli Rosůlek Ondřej a Schovánek Martin.

I když v turnaji nešlo až zase tak o to, kdo zvítězí, neboť smyslem pořádání těchto turnajů z naší strany je spíše napomoci dětem k další pronikání do základů kopané, všichni hráči dávali od začátku do hry celé své srdce, což mnohokráte odměnilo zaplněné hlediště pořádným potleskem. Utkání se tak vyznačovala značnou vyrovnaností a o případném bodovém zisku rozhodovala zejména individuální šikovnost jednotlivých hráčů.

Základní skupinu vyhrála Fotbalová školička, která postupně porazila Stěžery 1-0, Chrudim 2-1 a remízovala s Roudnicí 0-0 před Chrudimí, která porazila Stěžery 2-1 a Roudnici 1-0. Ve vzájemném utkání o 3.příčku potom Roudnice porazila Stěžery 1-0.

V nadstavbové části potom družstva jen potvrdila tato umístění ze skupiny, když v boji o bronz porazila Roudnice Stěžery 1-0 a ve finále Fotbalová školička zvítězila nad AFK Chrudim 2-0.

 foto1

Na závěr turnaje, jehož hlavním sponzorem byla pojišťovna Kooperativa a vedlejším sponzorem ZPMVCR, obdrželi nejlepší jednotlivci i všechna družstva věcné ceny.

Nejlepšími hráči svých družstev se stali:

Filípek Štěpán (Fotbalová školička), Král David (Stěžery), Koutník Nikolas (Roudnice) a Sedlák Lukáš (Chrudim).

Nejlepšími hráči turnaje potom byli vybráni:

nejlepší brankář:             Strejcius Patrik (Stěžery)

nejlepší střelec:               Truhelka Michal (Chrudim)

nejlepší hráč:                  Dunda Daniel (Fotbalová školička)

Turnaj potvrdil, že byl pro všechny účastníky prospěšným setkáním, kterých je potřeba pro další růst mladých fotbalistů absolvovat co nejvíce. I proto patří poděkování všem kteří mám uspořádání tohoto setkání umožnili.

 foto2

Naši partneři

adidas
jako