Nábor dětí do fotbalové školičky

MOTTO:

"Z ekonomického hlediska bývá výkladní skříní každého klubu A tým.

Z hlediska opravdové důležitosti pro společnost je výkladní skříní klubu způsob práce s dětmi".

POKUD MÁTE ŠIKOVNÉ DĚTI A NEBO KAMARÁDY NAROZENÉ V LETECH 2015 - 2017 (starší 3 let), TAK JE PŘIVEĎTE MEZI NÁS.

NÁBORY DO FOTBALOVÉ ŠKOLIČKY PROBÍHAJÍ PO CELÝ ŠKOLNÍ ROK.

Informace

nabor fotbal skolicka

SOUČASNÝ NÁBOR DO FOTBALOVÉ ŠKOLIČKY FC HK PRO ROČNÍKY 2015-2018 PROBÍHÁ DENNĚ NA MALŠOVICKÉM STADIONU FC HK OD 3.5. DO 25.6.2021

Nábory do Fotbalové školičky pro děti narozené v letech 2015-2018 (starší 3 let) probíhají v průběhu celého školního roku.

Máte rádi fotbal? Pokud ano, tak za námi kdykoliv přijďte.

Nábory probíhají po celý rok buď na Malšovickém stadionu "Pod lízátky" (září,říjen, duben - červen) od 16,30 hod. anebo v tělocvičnách ZŠ M.Horákové (listopad - březen) od 16,00 hod. Nyní se jedná o nábory dětí narozených v letech 2015, 2016 až 2018 (starší 3 let), a to do 13. ročníku Fotbalové školičky FC Hradec Králové při ZŠ Milady Horákové.

Pro Lvíčata (ročník 2015) pořádáme tréninky v pondělí, středu a v pátek, pro Rarášky (ročníky 2016 až 2018)  v úterý a čtvrtek.

S případnými dotazy týkajícími se školičky se obracejte na manažera Fotbalové školičky ing. Petra Vohralíka (MB: 603 318 713, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zájemci do Lvíčat se mohou hlásit na malšovickém stadionu u bývalého hráče FC HK, trenéra Jaroslava Mudruňky MB  778 003 789 a jejich mladší kolegové do Rarášků u ing. Petra Vohralíka, MB 603 318 713. Doporučujeme se na příchodu na trénink raději předem telefonicky domluvit 

Přijít mezi nás do Fotbalové školičky FC HK při ZŠ M. Horákové můžete kdykoliv ve dny určené dané věkové kategorii.

13. ročník Fotbalové školičky FC Hradec Králové - září 2020 - červen 2021. 

V tomto období přijímáme děti narozené v letech 2015 - 2018 (starší 3 let).

Ve školičce získáte nové kamarády, seznámíte se formou vybraných cvičení a her se základy pohybové sportovní přípravy i se základy kopané. Neváhejte a přijďte si s námi zasportovat i Vy, vždyť  za jedeníct let Fotbalovou školičku navštívilo více jak 830 dětí. Těšíme se na Vás.

1

Do fotbalové školičky můžete přijít kdykoliv během školního roku, tj. od září do června, i bez ohledu na pořádané nábory. 

PROTO NEVÁHEJTE A POKUD CHCETE ZKUSIT HRÁT FOTBAL, TAK PŘIJĎTE MEZI NÁS.

 Co je nutné udělat, když se chci stát fotbalistou ve Fotbalové školičce FC Hradec Králové?

Přijďte za námi na malšovický stadion "FPod lízátka" nebo do tělocvičny ZŠ M. Horákové (konečná stanice Pod Strání). Více informací naleznete i v části Aktuální sezóna - Rozpis tréninků, n. 

Na případné dotazy Vám může odpovědět manažer Fotbalové školičky

ing. Vohralík Petr - MB: 603 318 713, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Co si musím vzít s sebou?

Co si vzít s sebou: dobrou náladu a chuť do sportování, sportovní oblečení, alespoň 1/2 l pití a míč velikosti 3. Pokud míč nemáte, pro začátek Vám ho půjčíme ze zásob školičky. Následně se dá tento míč u nás i zakoupit.

Co Vás ve školičce čeká?

RARÁŠKOVÉ – 3 a 4 roky, se zaměřují zejména na rozvoj pohybových, rychlostních a obratnostních schopnosti. Seznamují se s míčem a se základními prvky jeho ovládání.

LVÍČATA – 5 a 6 let, se již více orientují na rozvoj fotbalových dovednosti a připravují se na přechod do nejmladší přípravky Fotbalové akademie FC Hradec Králové.

Obě skupiny pracují dle speciální metodiky vypracované vedením FŠ.

A když už Vám bylo 6 let a chcete to zkusit v některém z družstev FC Hradec Králové?

Hráči starších ročníků, kteří začínají a nebo již někde hrají a chtějí zkusit hrát za FC HK mohou kontaktovat šéftrenéra přípravek FC HK Mirzu Rahimiče - MB 601 388 715, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

Co bude po odchodu z Fotbalové školičky?

Po absolvování Fotbalové školičky odchází ti nejlepší hráči do nejmladší přípravky FC  Hradec Králové (U-7), ostatní doporučujeme, v návaznosti na domluvu s rodiči, do jiných fotbalových klubů. 

AE2P7723 

 

Naši partneři

adidas
jako