Úspěšná zkouška „Školičky“ na HT FC Hradec Králové pro r. 2004 13.3.2011

V neděli 13.3.2011 jsme využili nabídky a zúčastnili se halového turnaje, který pro družstva ročníku 2004 pořádal FC Hradec Králové v hale Háječek.  

Nejenže to byl pro náš ročník 2005 první opravdový turnaj ve velké hale, ale navíc proti nám stáli soupeři, o rok starší, kteří již mají za sebou celou, právě končící, halovou sezónu.

Naše kluky tak čekala tato družstva r. 2004: domácího FC Hradec Králové, SK Benešov, Slovan Havlíčkův Brod, FK Mladá Boleslav a AFK Chrudim. Spolu s nimi se představil i chrudimský ročník 2005. Musíme přiznat, že při optimistických odhadech jsme doufali, že bychom s těmito soupeři mohli, s výjimkou Chrudimi 2005, uhrát výsledky s 5-8 obdrženými brankami.    

 

Fotbalovou školičku reprezentovali tito hráči:

Baudyš Šimon, Bubeníček Jan, Dunda Daniel, Fejgl Tomáš, Felcman Jiří, Hampl Matěj, Kerhart Pavel, Nosek Šimon, Pospíchal Dan, Rubák Matěj a Schovánek Martin.

 P1080212

Výsledky našich utkání.

Fotbalová školička MH 2005 – AFK Chrudim 2004                          2 – 3      branky: Fejgl, Hampl

V utkání jsme byli starším hráčům Chrudimi více než vyrovnaným soupeřem. Nakonec byl zkušenější a fyzicky vyspělejší soupeř šťastnější.

Fotbalová školička MH 2005 – AFK Chrudim 2005                          1 – 4      branka: Dunda

V tomto utkání jsme věřili v bodový zisk, ale opak byl pravdou. Snažili jsem se sice hrát, ale zapomínali jsme na obranu a tuto skutečnost soupeř velice zdařile trestal.

Fotbalová školička MH 2005 – FC Hradec Králové 2004                 0 – 6     

Zápas rozhodla větší zkušenost a fyzická vyspělost domácího celku. I přes šest obdržených branek jsme sehráli dobré utkání.

Fotbalová školička MH 2005 – FK Mladá Boleslav 2004                 2 –2       branky: Nosek, Hampl

První bod v turnaji jsme získali v utkání, ve které jsme byli jednoznačně lepším týmem.

Fotbalová školička MH 2005 – Slovan Havlíčkův Brod 2004          1 – 2      branka: Hampl

V tomto zápasu jsme potvrdili stoupající výkonnost i nárůst zkušeností, který byl patrný zápas od zápasu. Byli jsme lepším družstvem, jen se nám nedařilo proměňovat vypracované brankové příležitosti a tak rozhodla fyzická vyspělost našich soupeřů.

Fotbalová školička MH 2005 – SK Benešov 2004                            1 – 2      branka: Dunda

V poslední m utkání proti nám nastoupilo družstvo, které hrálo o celkové prvenství v turnaji, k němuž nám potřebovalo nastřílet více jak 12 branek, což vzhledem k jeho dosavadním výsledkům v turnaji nebylo až tak nemožné. Hráči Benešova se však nestačili divit, co s nimi naši hráči na hřišti vyváděli. Škoda jen, že jsme nedotáhli do úspěšného zakončení některý z našich samostatných nájezdů. Vítězství Benešova lze jednoznačně označit za velmi šťastné.

Při hodnocení našeho vystoupení musíme přiznat, že nás kluci svými výkony velmi mile překvapili. Je vidět, že se jejich vývoj ubírá správným směrem. Nezbývá než věřit, že tyto velmi dobré výkony potvrdí i na dalších akcích.

P1080199

Naši partneři

adidas
jako