Halový turnaj ZŠ Kukleny 20.3.2010

V sobotu 20.3.2010 jsme v hale ZŠ Kukleny uspořádali pro své členy letošní poslední halový tumaj. Účast dětí nenaplnila naše představy, zřejmě příjemné jarní počasí a vidina posledních lyžovaček byly až příliš silnými konkurenty. Zklamáním byla zejména velmi nízká účast dětí z mladších ročníků.

logoHalový turnaj ZŠ Kukleny – 20.3.2010

V sobotu 20.3.2010 jsme v hale ZŠ Kukleny uspořádali pro své členy 2. halový turnaj.

I když jsme věřili ve vyšší účast dětí než jakou jsme měli při prvním halovém turnaji opak byl pravdou. Zklamáním byla zejména velmi nízká účast dětí z mladších ročníků.

Celkem se v hale sešlo pouhých 19 děti.

Proto jsme museli na místě přeplánovat celý program a místo původně plánovaných 4 družstev starších ročníků a 4 družstev mladších ročníků zredukovat počet družstev v mladší kategorii jenom na dvě a upravit celkový plánovaný program tohoto dne.

Ročník 2003 – 2004

Turnaje se zúčastnilo celkem 14 hráčů ročníku 2004 a 5 hráčů ročníku 2003.

Družstva nastoupila v tomto složení:

Družstvo žluté: Pospíšil, Svatoň, Rutsch, Strnad, Jerge

Družstvo modré: Mrkvička, Hampl, Nun, Lán

Družstvo červenobílé: Otčenáš, Bareš, Novotný, Ludvík, Kirchner

Družstvo Anglie (r.2003): Truhlář Kalina, Šenkýř, Stehlík, Ježek

Turnaj se vydařil zejména červenobílému a žlutému družstvu. Tato družstva se v turnaji utkala dvakrát a v obou utkáních se již bylo na co dívat.

Ročník 2005 – 2006

Turnaje se zúčastnilo pouze 10 hráčů ročníku 2005.

Družstva nastoupila v tomto složení:

Družstvo světle modré: , Zákravský, Švenigr Nosek, Šupler,

Družstvo zelené: Filípek Pospíchal Zimmer, Bubeníček, Fejgl, Rosůlek,

Ve čtyřech vzájemných utkáních byli celkově úspěšnější zelení, kteří porazili své světle modré kolegy 3:2, při dvou výhrách, 1 remíze a 1 prohře.

V průběhu turnaje děti představily rodičům zatím 2 nové sady dresů (zelené a červenobílé).

Zároveň jsme rodiče opět poprosili o pomoc a o využití jejich kontaktů při zajištění potřebných financí na tuto obměnu, kde máme zatím přislíbeny 2 příspěvky. Děkujeme.

Z řad rodičů vznikla i výzva, aby rodiče na dresy přispěli formou dobrovolného příspěvku ve výši dle svého zvážení. Po této výzvě jsme ihned obdrželi 300, 490 a 2.000 Kč, za což všem těmto i těm budoucím přispívatelům srdečně děkujeme.  

Během celého turnaje jsme viděli značnou snahu od všech dětí podat co nejlepší a co nejbojovnější výkony, i když musíme přiznat, že s výjimkou některých akcí starších družstev v červenobílé a žluté kombinaci to s fotbalem zatím nemělo mnoho společného.

Je nutno si však uvědomit, že kluci stojí teprve na začátku dlouhé a ne jednoduché cesty. Pokud ji však chuť a zápal do fotbalu vydrží mohou v budoucnu potrápit nejednoho soupeře.

 foto1

Naši partneři

adidas
jako