Podzimní halový turnaj žáků Fotbalové školičky 17.10.2009

V sobotu 17.10.2009 jsme v tělocvičnách ZŠ Milady Horákové uspořádali halový dvou turnaj žáků ročníků 2003 a 2004 a žáků ročníků 2005 a 2006. Přes značnou nemocnost se turnaje zúčastnilo 48 kluků, a to po 24 v každé kategorii.

logoPro celou řadu adeptů fotbalového umění to byla první akce toho druhu včetně prvého strojení do kompletních fotbalových dresů. A to se nemohlo obejít bez velkého zájmu rodičů fotografů, jejichž některé snímky přinášíme ve fotogalerii.

Pro věkovou kategorii 2003 a 2004 se turnaj uskutečnil ve velké tělocvičně a systémem „každý s každým" se utkalo šest čtyřčlenných družstev. Suverénním vítězem se stalo družstvo „Oranžových" ve složení Kirchner, Eliáš, Bareš a Paulovič, které zvítězilo ve všech pěti utkáních. Nejúspěšnějším střelcem turnaje se stal Tomáš Kurchner.

Mini hráči ročníků 2005 a 2006 sehráli turnaj ve střední tělocvičně. I když to bylo pro velkou většinu z nich první fotbalové vystoupení nechyběla jim chuť do hry ani potřebná bojovnost, kterou mnohdy nahrazovali zatím nepatrné fotbalové zkušenosti. Nejvíce se dařilo Šimonu Noskovi, u kterého bylo znát, že navštěvoval Fotbalovou školičku už v minulém ročníku.

Výkony kluků sledovala více jak stovka rodičů, prarodičů a příbuzných, kteří fandili, radili a v mnoha případech dodávali hráčům chuť a odvahu do hry.

Pro všechny aktéry byla připravena sladká odměna na jejíž zakoupení nám poskytli sponzorský dar rodiče Adama Otčenáše. Jménem kluků i vedení FŠ touto cestou děkujeme.

Vysoký počet účastníků sobotní akce nás na jednu stranu potěšil, na druhou stranu nám ale odhalil slabinu našeho počínání, kterou je nedostatečné vybavení v soupravách dresů. Cestou řešení je oslovení sponzorů včetně rodičů a příznivců FŠ a pokusit se získat potřebné finance na zakoupení minimálně jedné soupravy dresů.

Vedení Fotbalové školičky

 

foto1

Naši partneři

adidas
jako