Rozlučkové utkání proti rodičům a vyhlášení nejlepších hráčů sezony 2015/2016

V úterý 28. 6. 2016 se na Miladě konala rozlučka s osmým ročníkem Fotbalové školičky. Vedle tradičního utkání dětí proti rodičům a závěrečného grilování nás letos čekala i novinka, a to vyhlášení 1. ročníku nejlepších jednotlivců školičky za sezónu 2015/2016 ve starší a mladší kategorii.

Nejprve však došlo na očekávané měření sil mezi hráči Fotbalové školičky a jejich rodiči a sourozenci. Stejně jako před rokem šli rodiče do tohoto souboje s cílem zvítězit. Opět vsadili na hru s rychlými protiútoky, ale tentokráte se maminkám hrajícím na hrotu útoku tolik v zakončování nedařilo. Když už to vypadalo na branku, stál jim v cestě výborně chytající Honza Kraus. A protože systematický tlak hráčů školičky s přibývajícím časem sílil a obrana rodičů nevěděla kam dříve skočit, skončilo nakonec utkání opět přesvědčivou výhrou malých fotbalistů.

IMG 7729

 

Po závěrečném přátelském pozdravení a převzetí sladkých odměn za předvedené výkony byl čas na vyhlášení nejlepších jednotlivců Fotbalové školičky za uplynulý ročník.

Poháry a věcné ceny si odnesli:

hráči ročníku 2010:

1/ Zima Patrik, 2/ Hochmann Matyáš, 3/ Svatoň Tomáš, 4/ Doubková Petra, 5/ Hawillo Daniel, 6/ Snížek Vojtěch, 7/ Kovář Pavel, 8/ Pižl Vojtěch, 9/ Macek Jan, 10/ Brezovský Dominik

 

hráči ročníku 2011:

1/ Zadrobílek Šimon, 2/ Mach Matyáš, 3/ Němeček Adam, 4/ Miňovský David, 5/ Vítek David, 6/ Teichman Adam, 7/ Kučera Sebastián, 8/ Pirner Lukáš, 9/ Vaníček Prokop, 10/ Svoboda Vojtěch

 

hráči ročník 2012:

1/ Svoboda Matyáš, 2/ Brož Jan, 3/ Řehůřek Albert, 4/ Rolek Jan, 5/ Škop Adam, 6/ Jůnova Simona, 7/ Svoboda Jiří 

IMG 7840

 

Po tomto vyhlášení ještě loučící se hráči starší skupiny přebrali z rukou rodičů medaile za celoroční velmi dobrý přístup k tréninkům, zápasům, turnajům a celkovému chování během svého působení ve Fotbalové školičce.

IMG 7918

 

Na závěr příjemného sportovně-zábavného odpoledne již na všechny čekal gril, který mezitím rozpálili trenéři a rodiče mladší skupiny.

IMG 7967

 

Nezbývá než ještě jednou všem moc poděkovat za vydařenou sezónu a zvolat:

„Ať žije devátý ročník Fotbalové školičky FC Hradec Králové.“

Naši partneři

adidas
jako