Výborné výkony na halovém turnaji OFS HK ve Vysoké nad Labem – 20.2.2016

OFS HK uspořádal v hale ve Vysoké svůj první halový turnaj pro začínající fotbalisty. Výborně zvolená hala, dobrá organizace a 17 přihlášených družstev podtrhlo příjemně prožitý den.

Na halovém turnaji OFS se v sobotu 20. 2. 2016 představilo 17 družstev s hráči narozenými po 1. 1. 2009 a mladší (děvčata o rok starší). Vzhledem ke značnému zájmu klubů byl turnaj rozdělen na 3 samostatné turnaje.

Družstva Fotbalové školičky byla zařazena do 2. a 3. turnaje. Průběhu turnaje a plynulosti hry velmi prospělo rozhodnutí pořadatele, neboť se nahrálo na auty, a tak jediným přerušením byla rozehrávka od branek.

Vzhledem k probíhající marodce byla po dohodě s FC HK naše družstva doplněna o bývalé absolventy FŠ, a to o „hrajícího brankáře“ Honzu Zadrobílka, Milana Jarkovského, Ladislava Raima a Vladimíra Hýska.

Zejména Honza nám svým výkonem, brankami a pomoci při organizaci hry velmi pomohl. K naší velké radosti a i k milému překvapení se ho všichni hráči FŠ snažili napodobit, a tak jsme z odehraných 9 utkání v 8 zápasech zvítězili a odešli jsme poraženi jen od U-7 FC HK v poměru 0-2. 

skupna 2 DSC052831  

Složení družstev:

Turnaj č. 2 – Jarkovský Milan (2009), Kroulík Oliver, Linhart Kristián, Novák Matyáš, Raim Ladislav (2009), Zadrobílek Jan (2009) a Zadrobílek Šimon (2011)

skupina 3 DSC053411

Turnaj č. 3 – Doubková Petra (2009), Hochmann Matyáš, Hýsek Vladimír (2009), Kopecký Matěj, Patočka Matěj, Pižl Vojtěch, Sedláček Lubomír, Zima Patrik, Zadrobílek Jan (2009)

Výsledky našich utkání:

Turnaj č. 2:

FŠ FC HK – FK Chlumec n/Cidlinou    5 – 0    (branky: Zadrobílek J. 3, Raim a Linhart)     

FŠ FC HK – FC HK                                   0 – 2

FŠ FC HK – So Lhota p/Libčany          1 – 0    (branka: Zadrobílek J.)

FŠ FC HK – So Malšova Lhota            3 – 0    (branky: Zardobílek J. 2, Jarkovský)

FŠ FC HK – So Nový Hradec                3 – 0    (branky: Zardobílek J. 2, Jarkovský)

Turnaj č. 3:

FŠ FC HK – So Stěžery                          6 – 0    (branky: Zadrobílek J. 2, Pižl, Kopecký, Hýsek, Zima)

FŠ FC HK – Jiskra Prasek                      1 – 0    (branka: Zima)

FŠ FC HK – Bystřian Kunčice               6 – 0    (branky: Zima 2, Pižl, Hýsek, Doubková, Hochmann)

FŠ FC HK – FK Vysoká n/Labem         1 – 0    (branka: Hochmann)

Závěr:

Jak již jsme uvedli, výkon všech našich hráčů byl pro nás velmi příjemným překvapením. Ani trochu se nebáli věkově starších soupeřů a byli lepší zápas od zápasu. Celkově jsme soupeřům nastříleli 26 branek a obdrželi jen 2- Uvidíme, zda nám tento přístup a nadšení vydrží i následující neděli, kdy hrajeme v hale Slávie Hradec Králové další halový turnaj. 

DSC053391

Naši partneři

adidas
jako