Turnaj hradeckých mateřských škol – 4. ročník = 4. vítěz – 5. 6.2014

Ve čtvrtek 5. 6. 2014 jsme ve sportovním areálu Háječek pořádali již 4. ročník fotbalového turnaje hradeckých mateřských škol, kterého se letos zúčastnilo rekordních 16 MŠ. Organizátorem této dopolední akce je FC Hradec Králové a zejména Fotbalová školička FC HK, partneři turnaje jsou statutární město Hradec Králové, firma JAKO, pan Kavan a ZPMVČR.

Celkovým vítězem turnaje se stala, tak trochu překvapivě, ale zcela zaslouženě MŠ Slatina, jejíž hráči za celý turnaj nenašli přemožitele. Na druhém místě skončila MŠ Svobodné Dvory, třetí místo vybojovali hráči MŠ Sluníčko Štefánikova a finálovou čtyřku uzavřelo družstvo z MŠ Lužická-Slavíčkova.

Pokud se týká výkonů hráčů, kteří navštívili naší Fotbalovou školičku, patřili v jednotlivých družstvech opět k nejlepším.

Za své výkony si všechna družstva z turnaje odnesla celou řadu velmi pěkných cen, včetně pohárů a fotbalových míčů.

Jak vyplývá z hodnocení jednotlivých účastníků turnaje, můžeme říci, že se nám opět podařilo připravit pro všechny účastníky pěkné dopoledne, plné sportovních zážitků a navázání dalších přátelství mezi dětmi jednotlivých hradeckých mateřských škol, která by mohlo přitáhnout ke sportování a fotbalu další děti.“  

 E2P6351

Z absolventů FŠ se představili:

Coufal Stanislav, Moucha Jan, Šedivý Jaroslav, Filip Jakub, Tomek Lukáš, Chrtek Tomáš, Balcar Jakub, Thiele Antonín, Holan Šimon, Tomka Michal, Pospíchal David, Špidlen Michal, Hampl Štěpán, Melša Vojtěch a Maxim Niklíček.

Celkové pořadí 4. ročníku hradeckých mateřských škol:

 1. MŠ SLATINA
 2. MŠ SVOBODNÉ DVORY
 3. MŠ SLUNÍČKO-ŠTEFÁNIKOVA
 4. MŠ LUŽICKÁ-SLAVÍČKOVA
 5. MŠ KLÍČEK URXOVA
 6. MŠ VĚKOŠE
 7. MŠ ČTYŘLÍSTEK-ŠVENDOVA
 8. MŠ TŘEBECHOVICKÁ
 9. MŠ ČTYŘLÍSTEK-KOTĚROVA
 10. MŠ M. HORÁKOVÉ
 11. MŠ KAMPÁNOVA
 12. MŠ KAMARÁD-VEVERKOVA
 13. MŠ KAMARÁD-HRUBÍNOVA
 14. MŠ LUŽICKÁ-SEVERNÍ
 15. MŠ NA BIŘIČCE
 16. MŠ BŘEZHRAD

Nejlepší střelci turnaje:

Filip Jakub, Kmínek Dominik a Šimůnek Matěj.

  E2P6537

Naši partneři

adidas
jako