První turnaj mini-přípravek ve Stěžerách se nám vydařil - 29.4.2014

V úterý 29. 4. 2014 jsme ve velmi pěkném areálu Sokola Stěžery absolvovali první ze čtyř turnajů nově založené neoficiální soutěže OFS HK pro hráče r. 2007 a mladší. 

Soupeřem našeho žlutého a bílého družstva byla družstva domácího Sokola Stěžery (převážně hráči r. 2008) a MFK Nové Město n/Met. (hráči r. 2007).

Za Fotbalovou školičku nastoupili tito hráči:

Družstvo žluté:

Kolín Richard (r.2007), Holan Šimon, Chrtek Tomáš, Kubeš Štěpán, Melša Vojtěch, Špidlen Michal, Václavíček Martin, Motl Tobiáš (všichni r.2008), Šedivý Jaroslav a Zadrobílek Jan (oba r.2009)

Družstvo bílé:

Starec Michal, Svoboda Oliver a Potůček Matěj (všichni r. 2007), Coufal Stanislav, Fejgl Matěj, Mareš Antonín, Moucha Jan, Peterko Tymon, Pospíchal David, Thiele Antonín (všichni r. 2008)  

foto1

Výsledky turnaje:

FŠ FC HK bílá – MFK Nové Město             2 – 4

Branky: Peterko, Mareš

V prvním poločasu jsme měli ze staršího soupeře zcela zbytečný respekt, kterého jsme se zbavili až po změně stran, kdy jsme soupeři vstřelili obě branky.

FŠ FC HK žlutá – Sokol Stěžery                  3 – 3

Branky: Šedivý 3x

Ve vyrovnaném utkání se skóre měnilo střídavé a konečná remíza je spravedlivá.

FŠ FC HK žlutá – MFK Nové Město          5 – 4

Branky: Šedivý 3x, Kolín, Zadrobílek

Vzhledem k síle soupeře dosáhlo naše žluté družstvo výborný výsledek.

FŠ FC HK bílá – Sokol Stěžery                     7 – 1

Branky: Peterko 4x, Moucha 2x, Starec

Utkání bylo plně v režii hráčů školičky, když jsme soupeře nepustili do žádné vážnější akce.

FŠ FC HK žlutá – FŠ FC HK bílá                    1 – 6

Branky: žlutá -  Zadrobílek, bílá – Peterko 2x, Pospíchal, Mareš, Coufal a Moucha

Vzájemné utkání našich hráčů začalo vzájemným oťukáváním. S přibývajícím časem se začala projevovat lepší herní spolupráce bílého družstva, která se projevila i na celkovém výsledku utkání.

Zhodnocení turnaje:

Sokol Stěžery se zhostil prvního turnaje mini-přípravek velmi zodpovědně. Na skvěle připraveném pažitu se všem účastníků turnaje podařilo předvést přítomným divákům, co se již z fotbalové abecedy naučili. Z družstva U7 FC HK nám přišli pomoci hráči Svoboda, Kolin a Šedivý. Podle ohlasů našich malých fotbalistů je patrné, že už nyní se těší na další turnaj této série, který se koná 21. 5. 2014 na hřišti ZŠ Milady Horákové.

foto2

Naši partneři

adidas
jako